HUGGER HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −9 750 | −5 063 | −3 750 | −4 000 | −3 500 | −4 699 | −8 218 | −7 500 | −10 000 | — | — | — |
| Resultat før skatt | 193 358 | 702 088 | 698 006 | 454 248 | −77 229 | −467 781 | −542 573 | −65 273 | −139 488 | 379 451 | 3 415 992 | −827 000 |
| Årsresultat | 161 700 | 717 752 | 694 859 | 454 248 | −95 276 | −460 961 | −550 207 | −73 567 | −154 243 | 386 595 | 3 417 580 | −816 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 670 521 | 3 870 279 | 3 363 992 | 2 511 612 | 2 054 502 | 2 147 163 | 1 997 389 | 2 548 968 | 2 671 256 | 2 969 433 | 6 808 570 | 3 885 000 |
| Egenkapital | 2 041 456 | 3 747 256 | 3 029 504 | 2 334 645 | 1 880 397 | 1 975 673 | 1 950 317 | 2 500 524 | 2 624 691 | 2 828 834 | 2 442 239 | 3 085 000 |
| Sum gjeld | 629 065 | 123 023 | 334 488 | 176 967 | 174 105 | 171 490 | 47 072 | 48 444 | 46 565 | 140 599 | 4 366 331 | 800 000 |
| Kortsiktig gjeld | 629 065 | 123 023 | 334 488 | 176 967 | 174 105 | 171 490 | 47 072 | 48 444 | 46 565 | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 76,4 % | 96,8 % | 90,1 % | 93 % | 91,5 % | 92 % | 97,6 % | 98,1 % | 98,3 % | 95,3 % | 35,9 % | 79,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.