FLA HOLDING, GREVE ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −2 860 630 | −2 105 095 | −3 405 549 | −1 278 833 | −2 185 125 | −3 516 642 | −1 903 691 | −1 921 227 | −3 056 371 | −3 350 729 | −4 800 021 | −2 355 910 | −7 696 555 | −192 294 |
| Resultat før skatt | −13 835 717 | −9 677 192 | 36 783 332 | 29 645 841 | 57 915 830 | −8 301 626 | 4 907 301 | 14 204 657 | 2 998 229 | 5 038 627 | 10 413 984 | 51 883 785 | 25 272 896 | −1 199 760 |
| Årsresultat | −13 985 820 | −10 011 342 | 36 870 327 | 28 292 625 | 57 576 200 | −8 060 956 | 4 407 063 | 14 647 523 | 2 716 501 | 5 121 443 | 9 662 321 | 51 717 092 | 27 278 434 | −1 070 336 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 144 381 927 | 164 764 809 | 188 325 182 | 162 086 837 | 140 605 311 | 87 542 538 | 114 202 546 | 104 338 172 | 115 354 038 | 118 504 492 | 109 162 016 | 94 663 694 | 66 661 792 | 53 677 414 |
| Egenkapital | 133 520 174 | 157 081 118 | 180 575 568 | 157 809 047 | 136 883 781 | 84 650 020 | 98 790 433 | 101 534 569 | 94 246 323 | 93 564 221 | 92 343 780 | 89 386 971 | 43 216 704 | 16 034 870 |
| Sum gjeld | 10 861 753 | 7 683 691 | 7 749 614 | 4 277 790 | 3 721 530 | 2 892 518 | 15 412 113 | 2 803 603 | 21 107 716 | 24 940 271 | 16 818 236 | 5 276 723 | 23 445 089 | 37 642 544 |
| Kortsiktig gjeld | — | 7 683 691 | 7 749 614 | 4 277 790 | 3 721 530 | 2 892 518 | 15 412 113 | 2 803 603 | — | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 92,5 % | 95,3 % | 95,9 % | 97,4 % | 97,4 % | 96,7 % | 86,5 % | 97,3 % | 81,7 % | 79 % | 84,6 % | 94,4 % | 64,8 % | 29,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.