M.M TRANSPORT ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −108 193 | −34 769 | 174 983 | 709 849 | 253 166 | 228 992 | 398 546 | −226 619 | −9 288 | −10 123 | 59 205 | 57 504 | −72 218 | 397 099 |
| Resultat før skatt | −100 297 | −24 977 | 183 423 | 718 060 | 259 823 | 244 269 | 392 935 | −245 767 | −22 022 | −21 051 | 46 358 | 53 113 | −173 133 | 388 025 |
| Årsresultat | −80 538 | −20 570 | 141 978 | 590 683 | 169 920 | 150 886 | 328 420 | −186 081 | −10 236 | −10 991 | 37 970 | 47 375 | −166 787 | 287 883 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 706 660 | 1 746 764 | 2 032 103 | 2 080 642 | 2 327 712 | 1 802 463 | 1 652 841 | 1 452 865 | 1 374 446 | 1 396 239 | 1 317 702 | 1 161 939 | 967 995 | 945 089 |
| Egenkapital | 1 255 817 | 1 336 354 | 1 478 924 | 1 454 747 | 864 064 | 794 143 | 643 257 | 314 836 | 500 917 | 511 153 | 522 145 | 484 175 | 436 800 | 603 587 |
| Sum gjeld | 450 843 | 410 410 | 553 179 | 625 895 | 1 463 648 | 1 008 320 | 1 009 584 | 1 138 029 | 873 529 | 885 086 | 795 557 | 677 764 | 531 195 | 341 502 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | — | 1 009 584 | 1 138 029 | 873 529 | 885 086 | 795 557 | 677 764 | 531 195 | — |
| Egenkapitalandel | 73,6 % | 76,5 % | 72,8 % | 69,9 % | 37,1 % | 44,1 % | 38,9 % | 21,7 % | 36,4 % | 36,6 % | 39,6 % | 41,7 % | 45,1 % | 63,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.