JMS DK 10 ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 4 990 811 | 3 586 021 | 9 318 960 | — | — | — | — | — | −20 782 | −309 551 | −772 167 | −627 409 | −279 654 |
| Resultat før skatt | — | — | — | — | −96 196 | −3 258 | — | 8 408 | 133 059 | −149 700 | −6 722 692 | 1 742 073 | −2 903 662 |
| Årsresultat | 3 422 427 | 2 485 609 | 11 374 977 | 1 455 928 | −54 183 | −3 258 | −5 044 | 8 408 | 130 421 | −149 700 | −7 347 619 | 1 742 073 | −5 122 491 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 65 954 361 | 57 719 693 | 44 173 293 | 43 838 375 | 37 924 698 | 129 218 | 133 100 | 138 144 | 281 655 | 578 735 | 20 532 384 | 31 166 833 | 31 544 069 |
| Egenkapital | 24 615 925 | 21 193 498 | 18 707 889 | 7 332 912 | 5 235 503 | 125 468 | 128 725 | 133 769 | 275 361 | 144 940 | 20 219 639 | 29 067 258 | 28 421 785 |
| Sum gjeld | 41 338 436 | 36 526 195 | 25 465 404 | 36 505 463 | 32 689 195 | 3 750 | 4 375 | 4 375 | 6 294 | 433 795 | 312 745 | 2 099 575 | 3 122 284 |
| Kortsiktig gjeld | 29 229 232 | 23 801 730 | 12 141 224 | 19 352 549 | 11 417 764 | 3 750 | 4 375 | 4 375 | 6 294 | 433 795 | 312 745 | 2 099 575 | 3 122 284 |
| Egenkapitalandel | 37,3 % | 36,7 % | 42,4 % | 16,7 % | 13,8 % | 97,1 % | 96,7 % | 96,8 % | 97,8 % | 25 % | 98,5 % | 93,3 % | 90,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.