ANNALISE WEIHRAUCH HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −22 000 | −24 125 | −21 250 | −25 050 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | −41 195 | 406 292 | 25 824 | −594 558 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Årsresultat | −41 195 | 406 292 | 42 777 | −594 558 | 329 822 | −72 979 | 65 002 | −30 560 | 240 538 | −123 731 | 311 201 | 260 881 | 168 710 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 972 223 | 4 100 121 | 4 180 113 | 4 401 802 | 5 045 217 | 4 675 630 | 4 802 892 | 4 774 646 | 5 393 448 | 5 204 225 | 5 547 295 | 5 266 107 | 5 026 236 |
| Egenkapital | 2 520 049 | 4 061 244 | 4 114 952 | 4 254 375 | 4 905 434 | 4 630 912 | 4 757 891 | 4 742 889 | 5 373 448 | 5 182 910 | 5 306 642 | 5 131 548 | 4 968 166 |
| Sum gjeld | 452 174 | 38 877 | 65 161 | 147 426 | 139 783 | 44 718 | 45 001 | 31 757 | 20 000 | 21 315 | 240 653 | 134 559 | 58 070 |
| Kortsiktig gjeld | 452 174 | 38 877 | 65 161 | 147 426 | 53 557 | 44 718 | 35 557 | 31 757 | 20 000 | 21 315 | 240 653 | 134 559 | 58 070 |
| Egenkapitalandel | 84,8 % | 99,1 % | 98,4 % | 96,7 % | 97,2 % | 99 % | 99,1 % | 99,3 % | 99,6 % | 99,6 % | 95,7 % | 97,4 % | 98,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.