TOM CEDERVALL HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −535 436 | — | — | — | — | — | −3 724 | 602 878 | −7 500 | −7 500 | −7 500 | −7 500 | −9 000 |
| Resultat før skatt | −1 894 954 | −27 254 | 798 369 | 273 749 | 1 920 029 | 626 735 | −6 079 | 593 141 | −302 070 | −400 116 | 81 847 | −708 038 | 640 000 |
| Årsresultat | −1 894 954 | −24 830 | 801 093 | 275 686 | 1 888 734 | 656 298 | −6 079 | 593 141 | −302 070 | −400 116 | 81 847 | −716 647 | 649 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 7 953 010 | 3 121 864 | 3 242 365 | 2 358 589 | 2 578 768 | 388 124 | 243 | 243 | 243 | 252 | 214 102 | 162 628 | 602 000 |
| Egenkapital | 755 515 | 2 772 470 | 2 915 100 | 2 228 408 | 2 065 721 | 287 588 | −368 710 | −362 631 | −955 772 | −653 702 | −253 586 | −335 433 | 478 000 |
| Sum gjeld | 7 197 495 | 349 394 | 327 265 | 130 181 | 513 047 | 100 537 | 368 953 | 362 874 | 956 015 | 653 954 | 467 688 | 498 061 | 124 000 |
| Kortsiktig gjeld | 2 407 796 | 349 394 | 327 265 | 130 181 | 513 047 | 100 537 | — | — | — | — | 467 688 | 498 061 | 124 000 |
| Egenkapitalandel | 9,5 % | 88,8 % | 89,9 % | 94,5 % | 80,1 % | 74,1 % | −151 732,5 % | −149 230,9 % | −393 321,8 % | −259 405,6 % | −118,4 % | −206,3 % | 79,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.