TL VVS ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 1 373 690 | 2 045 655 | 2 709 608 | 2 092 564 | 1 044 055 | 847 475 | 1 042 590 | 1 609 170 | 1 156 780 | 683 880 | 787 760 | 621 398 | 1 242 296 | 1 247 912 |
| Resultat før skatt | 1 321 811 | 2 209 184 | 2 874 947 | 2 189 156 | 1 091 002 | 841 272 | 1 093 737 | 1 658 151 | — | — | — | 666 500 | 1 168 193 | 1 317 131 |
| Årsresultat | 1 031 139 | 1 722 746 | 2 240 216 | 1 705 213 | 855 608 | 654 091 | 852 221 | 1 287 825 | 985 892 | 519 171 | 616 508 | −503 970 | 872 856 | 968 551 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 338 901 | 3 290 308 | 4 081 162 | 5 137 804 | 4 411 862 | 2 662 598 | 2 804 287 | 3 337 961 | 2 562 765 | 3 492 045 | 2 909 768 | 3 062 943 | 2 737 815 | 2 928 098 |
| Egenkapital | 1 162 707 | 2 531 567 | 2 808 821 | 4 068 605 | 2 363 392 | 1 507 784 | 1 853 693 | 2 001 472 | 1 713 647 | 1 727 755 | 1 708 584 | 1 592 075 | 2 088 105 | 2 215 249 |
| Sum gjeld | 2 176 194 | 758 741 | 1 272 341 | 1 069 199 | 2 048 470 | 1 154 814 | 950 594 | 1 336 489 | 849 118 | 1 764 290 | 1 201 184 | 1 470 868 | 649 710 | 712 849 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | 1 272 341 | 1 069 199 | — | 1 154 814 | 950 594 | 1 336 489 | — | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 34,8 % | 76,9 % | 68,8 % | 79,2 % | 53,6 % | 56,6 % | 66,1 % | 60 % | 66,9 % | 49,5 % | 58,7 % | 52 % | 76,3 % | 75,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.