MALE HOLDING. JERSIE ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | −17 824 | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −25 521 | −12 754 | −10 629 | −10 361 | −15 214 | −17 824 | −88 576 | −160 723 | −129 963 | −129 131 | −123 909 | — | — |
| Resultat før skatt | −5 091 | 715 006 | 79 753 | −437 679 | 1 154 324 | −90 575 | −164 057 | −719 | 1 149 787 | −677 625 | 447 948 | 1 401 634 | 532 965 |
| Årsresultat | 84 267 | 664 841 | 79 753 | −654 815 | 1 154 324 | −90 575 | −164 057 | −719 | 1 022 584 | −677 625 | 342 762 | 1 058 434 | 411 790 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 693 539 | 10 003 079 | 9 539 686 | 9 383 831 | 10 038 646 | 8 882 673 | 8 952 837 | 9 130 687 | 9 140 864 | 8 219 437 | 9 382 447 | 9 289 313 | 8 392 416 |
| Egenkapital | 9 284 425 | 9 500 158 | 9 135 317 | 9 355 564 | 10 010 379 | 8 856 055 | 8 946 630 | 9 110 687 | 9 111 406 | 8 188 821 | 9 166 446 | 9 123 684 | 8 365 250 |
| Sum gjeld | 409 114 | 502 921 | 404 369 | 28 267 | 28 267 | 26 618 | 6 207 | 20 000 | 29 458 | 30 616 | 216 001 | 165 629 | 27 166 |
| Kortsiktig gjeld | 409 114 | 502 921 | 404 369 | 28 267 | 28 267 | 26 618 | 6 207 | 20 000 | 29 458 | 30 616 | 216 001 | 165 629 | 27 166 |
| Egenkapitalandel | 95,8 % | 95 % | 95,8 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,7 % | 99,6 % | 97,7 % | 98,2 % | 99,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.