MARLO HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2026, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2026
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2026
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −7 457 | −4 482 | — | — | — | — | — | — | −6 982 | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 75 134 | 47 792 | −220 930 | 18 085 | −61 724 | −55 938 | 49 002 | 358 | 17 770 | — | — | — | — | — |
| Årsresultat | 75 134 | 47 792 | −220 930 | 18 085 | −61 724 | −55 938 | 51 468 | 1 811 | 21 070 | 57 909 | 19 046 | 52 441 | 59 774 | 10 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 900 562 | 960 428 | 1 036 169 | 1 374 765 | 1 469 880 | 1 646 510 | 1 822 182 | 1 905 713 | 2 202 332 | 2 268 246 | 2 297 208 | 2 360 104 | 2 364 639 | 2 409 000 |
| Egenkapital | 896 562 | 956 428 | 1 030 636 | 1 369 366 | 1 465 681 | 1 640 405 | 1 806 943 | 1 863 475 | 1 967 464 | 2 049 794 | 2 093 085 | 2 173 839 | 2 219 798 | 2 256 000 |
| Sum gjeld | 4 000 | 4 000 | 5 533 | 5 399 | 4 199 | 6 105 | 15 239 | 42 238 | 234 868 | 218 452 | 204 123 | 186 265 | 144 841 | 153 000 |
| Kortsiktig gjeld | 4 000 | 4 000 | 5 533 | 5 399 | 4 199 | 6 105 | 15 239 | 42 238 | 234 868 | 218 452 | 204 123 | 186 265 | 144 841 | 153 000 |
| Egenkapitalandel | 99,6 % | 99,6 % | 99,5 % | 99,6 % | 99,7 % | 99,6 % | 99,2 % | 97,8 % | 89,3 % | 90,4 % | 91,1 % | 92,1 % | 93,9 % | 93,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.