JJ-HOLDING A/S
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −53 184 | −44 885 | −43 383 | −45 236 | — | −89 222 | −61 926 | −65 769 | — | — | — |
| Resultat før skatt | — | — | 1 206 875 | −693 171 | 678 276 | −20 302 | −259 773 | −1 399 185 | −684 791 | 395 296 | — | — | — |
| Årsresultat | −122 267 | −12 831 | 1 206 875 | −693 171 | 678 276 | −12 232 | −259 773 | −1 428 221 | −684 791 | 395 296 | 335 446 | 248 353 | −108 701 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 4 923 575 | 5 180 842 | 5 315 672 | 4 226 597 | 5 033 876 | 4 359 612 | 4 371 844 | 4 800 615 | 6 348 184 | 7 264 817 | 7 015 782 | 6 844 283 | 6 749 498 |
| Egenkapital | 4 907 283 | 5 164 550 | 5 299 380 | 4 210 305 | 5 017 876 | 4 339 600 | 4 351 832 | 4 770 605 | 6 304 626 | 7 234 817 | 6 839 519 | 6 605 274 | 6 456 721 |
| Sum gjeld | 16 292 | 16 292 | 16 292 | 16 292 | 16 000 | 20 012 | 20 012 | 30 010 | 43 558 | 30 000 | 176 263 | 239 009 | 292 777 |
| Kortsiktig gjeld | 16 292 | 16 292 | 16 292 | 16 292 | 16 000 | 20 012 | 20 012 | 30 010 | 43 558 | 30 000 | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,6 % | 99,7 % | 99,5 % | 99,5 % | 99,4 % | 99,3 % | 99,6 % | 97,5 % | 96,5 % | 95,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.