RENE ANTHONY ADMINISTRATION & HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −5 400 | −4 900 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | — | — | 190 783 | 72 021 | −44 534 | 68 538 | 155 870 | 64 032 | −25 151 | 81 543 | −119 304 | −250 587 | 156 795 |
| Årsresultat | 218 896 | 218 155 | 190 783 | 72 021 | −44 534 | 68 142 | 146 212 | 61 942 | −29 048 | 69 094 | −124 236 | −250 301 | 148 773 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 597 714 | 2 698 017 | 2 698 662 | 2 622 924 | 2 663 199 | 2 831 141 | 2 871 009 | 2 812 590 | 2 902 843 | 2 994 395 | 3 010 801 | 3 305 031 | 3 651 787 |
| Egenkapital | 2 587 666 | 2 690 770 | 2 690 415 | 2 614 031 | 2 655 010 | 2 812 544 | 2 855 002 | 2 808 790 | 2 846 847 | 2 975 895 | 3 006 801 | 3 229 437 | 3 576 337 |
| Sum gjeld | 10 048 | 7 247 | 8 247 | 8 893 | 8 189 | 18 597 | 16 007 | 3 800 | 55 996 | 18 500 | 4 000 | 75 594 | 75 450 |
| Kortsiktig gjeld | 10 048 | 7 247 | 8 247 | 8 893 | 8 189 | 18 597 | 16 007 | 3 800 | 55 996 | 18 500 | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 99,6 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,3 % | 99,4 % | 99,9 % | 98,1 % | 99,4 % | 99,9 % | 97,7 % | 97,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.