FLASH LIGHT HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −21 501 | −36 101 | — | — | — | — | — | — | −12 156 | −518 787 | — | — | — |
| Resultat før skatt | 340 055 | 1 002 361 | — | −882 758 | 213 619 | 719 958 | 100 419 | 103 436 | 177 001 | −292 354 | — | — | — |
| Årsresultat | 248 814 | 900 354 | 411 551 | −882 758 | 141 547 | 747 996 | 47 890 | 61 368 | 119 258 | −362 270 | 258 408 | 474 415 | 1 006 630 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 305 831 | 9 409 130 | 8 413 887 | 8 709 798 | 10 450 582 | 10 243 959 | 10 241 555 | 10 681 168 | 11 269 511 | 12 018 738 | 13 552 116 | 14 658 397 | 15 954 483 |
| Egenkapital | 9 246 947 | 9 298 133 | 8 397 779 | 8 486 228 | 10 368 985 | 10 227 438 | 9 590 042 | 10 042 152 | 10 980 783 | 11 961 526 | 13 323 796 | 14 065 388 | 15 590 974 |
| Sum gjeld | 58 884 | 110 997 | 16 108 | 223 570 | 81 597 | 16 521 | 651 513 | 639 016 | 288 728 | 57 212 | 228 320 | 593 009 | 363 509 |
| Kortsiktig gjeld | 14 327 | 110 997 | 16 108 | 223 570 | 35 288 | 16 521 | 651 513 | 639 016 | 288 728 | 57 212 | 228 320 | 593 009 | 363 509 |
| Egenkapitalandel | 99,4 % | 98,8 % | 99,8 % | 97,4 % | 99,2 % | 99,8 % | 93,6 % | 94 % | 97,4 % | 99,5 % | 98,3 % | 96 % | 97,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.