LYNGBY HEGN AF 1992 ApS
Årsregnskap 2012–2022, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2022
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2022
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Selskapet oppgir ingen driftsinntekter. Driftsmargin og kapitalens omløpshastighet er derfor ikke regnet ut.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 1 400 | 0 | 0 | 129 572 | 127 315 | 532 856 | 602 544 | 565 856 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 0 | −8 100 | −8 350 | −42 396 | −6 095 | −15 801 | −58 111 | −19 371 | 9 720 | −18 795 | −34 134 |
| Resultat før skatt | −1 419 | −8 869 | −8 350 | −42 396 | −6 095 | −15 801 | −58 111 | −19 371 | 9 723 | −9 676 | −27 828 |
| Årsresultat | −1 419 | −8 869 | −8 350 | −42 396 | −6 095 | −15 801 | −58 111 | −19 371 | 9 723 | −9 676 | −27 828 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | −44,8 % | −15,2 % | 1,8 % | −3,1 % | −6 % |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | −44,8 % | −15,2 % | 1,8 % | −1,6 % | −4,9 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 121 864 | 167 341 | 166 867 | 168 560 | 210 956 | 217 051 | 258 891 | 319 853 | 337 670 | 445 114 | 418 913 |
| Egenkapital | 121 864 | 151 341 | 160 210 | 168 560 | 210 956 | 217 051 | 232 852 | 290 963 | 310 334 | 300 611 | 310 287 |
| Sum gjeld | — | 16 000 | 6 657 | — | 0 | 0 | 26 039 | 28 890 | 27 336 | 144 503 | 108 626 |
| Kortsiktig gjeld | — | 16 000 | 6 657 | — | 0 | 0 | 26 039 | 28 890 | 27 336 | 144 503 | 108 626 |
| Egenkapitalandel | 100 % | 90,4 % | 96 % | 100 % | 100 % | 100 % | 89,9 % | 91 % | 91,9 % | 67,5 % | 74,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 11 av 11 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.