ANYOS INVEST ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 510 559 | 509 826 | 321 108 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 1 073 994 | 803 322 | 440 057 | 153 411 | −336 977 | 1 129 004 | 299 566 | 864 591 | 601 766 | 450 403 | 325 388 | 40 672 | 1 985 107 | −218 788 |
| Resultat før skatt | 762 317 | 427 037 | 140 434 | 128 470 | −356 102 | 1 107 102 | 271 957 | 833 580 | 563 897 | 402 679 | 293 584 | 31 080 | 1 844 322 | −517 777 |
| Årsresultat | 772 998 | 338 293 | 97 735 | 103 042 | −278 017 | 864 099 | 214 818 | 654 989 | 439 299 | 247 884 | 302 247 | 20 373 | 1 439 784 | −469 512 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8 % | 389,4 % | −68,1 % |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4 % | 282,4 % | −146,2 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 15 783 059 | 15 222 972 | 15 025 998 | 9 307 808 | 9 147 255 | 9 541 527 | 8 689 041 | 8 575 815 | 7 976 477 | 7 596 502 | 7 408 229 | 7 960 872 | 8 614 421 | 6 729 168 |
| Egenkapital | 6 070 364 | 5 297 366 | 4 959 073 | 4 861 338 | 4 758 296 | 5 061 313 | 4 297 214 | 4 082 396 | 3 447 408 | 3 008 109 | 2 760 225 | 3 107 977 | 3 087 604 | 1 647 820 |
| Sum gjeld | 9 712 695 | 9 925 606 | 10 066 925 | 4 446 470 | 4 388 959 | 4 480 214 | 4 391 827 | 4 493 419 | 4 529 069 | 4 588 393 | 4 648 004 | 4 852 895 | 5 526 817 | 5 081 348 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 38,5 % | 34,8 % | 33 % | 52,2 % | 52 % | 53 % | 49,5 % | 47,6 % | 43,2 % | 39,6 % | 37,3 % | 39 % | 35,8 % | 24,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.