MEDI DENMARK ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 1 675 117 | 1 629 617 | 1 520 880 | 1 894 684 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 1 662 771 | 1 620 775 | 1 519 093 | 1 884 392 | 1 871 804 | 2 082 990 | 1 967 798 | 1 349 749 | 1 328 810 | 1 517 721 | — | — | — | — |
| Årsresultat | 1 293 875 | 1 258 479 | 1 184 077 | 1 468 504 | 1 455 740 | 1 623 718 | 1 532 968 | 1 051 363 | 1 033 086 | 1 182 925 | 1 021 297 | 1 089 623 | 1 181 478 | −54 548 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 5 635 571 | 5 117 584 | 4 113 612 | 4 514 728 | 4 274 840 | 5 459 747 | 4 210 944 | 3 970 987 | 4 054 274 | 4 185 605 | 4 246 796 | 4 678 750 | 4 295 995 | 2 934 785 |
| Egenkapital | 1 615 562 | 1 521 687 | 1 463 207 | 1 779 131 | 1 710 626 | 1 854 887 | 1 831 169 | 1 398 201 | 1 346 838 | 1 513 752 | 1 530 827 | 2 009 530 | 2 119 907 | 938 429 |
| Sum gjeld | 4 020 009 | 3 595 897 | 2 650 405 | 2 735 597 | 2 564 214 | 3 604 860 | 2 379 775 | 2 572 786 | 2 707 436 | 2 671 853 | 2 715 969 | 2 669 220 | 2 176 088 | 1 996 356 |
| Kortsiktig gjeld | 4 020 009 | 3 595 897 | 2 650 405 | 2 735 597 | 2 564 214 | 3 604 860 | 2 379 775 | 2 572 786 | 2 707 436 | 2 671 853 | 2 715 969 | 2 669 220 | 2 176 088 | 1 996 356 |
| Egenkapitalandel | 28,7 % | 29,7 % | 35,6 % | 39,4 % | 40 % | 34 % | 43,5 % | 35,2 % | 33,2 % | 36,2 % | 36 % | 43 % | 49,3 % | 32 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.