D-INVEST A/S
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −19 163 | −20 146 | −14 524 | −20 946 | −44 246 | −18 594 | −15 258 | −17 488 | −23 167 | −18 404 | −16 044 | −16 133 | −16 834 | −25 312 |
| Resultat før skatt | 2 781 393 | 178 784 | 283 321 | 683 015 | 78 025 | 1 788 221 | 608 941 | −704 697 | 905 692 | 646 772 | 757 840 | 967 225 | 753 550 | −541 800 |
| Årsresultat | 2 168 375 | 138 704 | 202 561 | 548 977 | 46 126 | 1 433 987 | 608 941 | −704 697 | 905 692 | 646 772 | 757 840 | 967 225 | 753 550 | −541 800 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 10 263 054 | 7 851 111 | 7 796 248 | 7 669 638 | 6 980 362 | 7 275 958 | 5 574 927 | 4 958 912 | 5 663 609 | 4 757 917 | 4 111 145 | 3 397 747 | 2 767 970 | 1 997 344 |
| Egenkapital | 10 000 583 | 7 832 208 | 7 693 504 | 7 490 943 | 6 941 966 | 6 895 840 | 5 567 853 | 4 958 912 | 5 663 609 | 4 757 917 | 4 111 145 | 3 353 305 | 2 436 080 | 1 757 530 |
| Sum gjeld | 262 471 | 18 903 | 102 744 | 178 695 | 38 396 | 380 118 | 7 074 | — | — | — | — | 44 442 | 331 890 | 239 814 |
| Kortsiktig gjeld | 262 471 | 18 903 | 76 542 | 44 657 | 38 396 | 380 118 | 7 074 | — | — | — | — | 44 442 | 331 890 | 239 814 |
| Egenkapitalandel | 97,4 % | 99,8 % | 98,7 % | 97,7 % | 99,4 % | 94,8 % | 99,9 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 98,7 % | 88 % | 88 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.