TK INVEST ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −5 001 | −6 094 | −4 214 | −5 783 | −7 138 | −5 000 | −5 000 | −3 130 | −3 103 | −3 210 | −8 198 | −4 022 | −3 000 |
| Resultat før skatt | −5 885 | 135 364 | 3 358 | −57 479 | 35 874 | 215 439 | −26 167 | −43 202 | −1 715 | −3 210 | 130 480 | 1 360 453 | 60 807 |
| Årsresultat | −5 885 | 117 346 | 3 358 | −57 479 | 27 624 | 184 397 | −26 167 | −43 202 | −1 715 | −2 658 | 96 626 | 1 279 853 | 60 161 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 853 982 | 864 415 | 733 523 | 762 687 | 819 763 | 1 195 808 | 581 980 | 596 831 | 640 163 | 661 440 | 745 689 | 3 172 068 | 317 373 |
| Egenkapital | 834 620 | 840 505 | 723 159 | 719 801 | 777 280 | 749 656 | 565 259 | 591 426 | 634 628 | 636 343 | 639 001 | 542 375 | −737 478 |
| Sum gjeld | 19 362 | 23 910 | 10 364 | 42 886 | 42 483 | 446 152 | 16 721 | 5 405 | 5 535 | 25 097 | 106 688 | 2 629 693 | 1 054 851 |
| Kortsiktig gjeld | 19 362 | 23 910 | 10 364 | 42 886 | 42 483 | 446 152 | 16 721 | 5 405 | 5 535 | 25 097 | 106 688 | 2 629 693 | 1 054 851 |
| Egenkapitalandel | 97,7 % | 97,2 % | 98,6 % | 94,4 % | 94,8 % | 62,7 % | 97,1 % | 99,1 % | 99,1 % | 96,2 % | 85,7 % | 17,1 % | −232,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.