TRAMPE INVEST A/S
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 328 044 | 3 125 904 | 2 337 339 | −3 318 814 | 1 997 779 | 3 872 518 | 3 997 849 | −1 450 025 | 707 315 | 790 999 | 1 690 849 | 1 097 542 | 1 502 941 | 1 469 289 |
| Årsresultat | 255 884 | 2 654 158 | 2 321 999 | −3 332 578 | 1 536 952 | 3 031 440 | 3 114 851 | −1 138 051 | 560 165 | 617 001 | 1 283 540 | 825 889 | 1 128 022 | 1 396 844 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 20 050 274 | 20 504 855 | 19 527 848 | 17 323 648 | 20 769 813 | 19 777 803 | 16 920 072 | 13 415 570 | 14 659 042 | 14 198 055 | 13 947 641 | 12 590 070 | 12 020 812 | 10 734 410 |
| Egenkapital | 19 998 827 | 20 042 942 | 19 510 785 | 17 306 585 | 20 753 563 | 19 329 611 | 16 406 171 | 13 399 320 | 14 640 771 | 14 181 806 | 13 564 805 | 12 379 665 | 11 652 176 | 10 620 754 |
| Sum gjeld | 51 447 | 461 913 | 17 063 | 17 063 | 16 250 | 448 192 | 513 901 | 16 250 | 18 271 | 16 249 | 382 836 | 210 405 | 368 636 | 113 656 |
| Kortsiktig gjeld | 51 447 | 461 913 | 17 063 | 17 063 | 16 250 | 448 192 | 513 901 | 16 250 | 18 271 | 16 249 | 382 836 | 210 405 | 368 636 | 113 656 |
| Egenkapitalandel | 99,7 % | 97,7 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 97,7 % | 97 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 97,3 % | 98,3 % | 96,9 % | 98,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.