Wulff Estate ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −1 813 987 | 2 871 673 | −116 189 | 1 961 890 | −190 006 | −394 586 | −258 421 | −159 099 | −69 211 | −112 202 | 69 124 | −707 893 | 122 000 |
| Resultat før skatt | −3 669 478 | 1 173 215 | −989 200 | 1 331 336 | 141 201 | 233 466 | 1 506 605 | −455 580 | 978 695 | 201 504 | — | — | — |
| Årsresultat | −3 539 747 | 364 935 | −1 001 742 | 1 073 534 | 130 158 | 322 348 | 1 577 207 | −455 580 | 1 000 715 | 217 110 | 297 641 | 100 726 | 697 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 13 268 017 | 19 825 118 | 24 248 951 | 23 594 355 | 14 836 578 | 12 054 608 | 10 911 611 | 7 756 993 | 8 088 131 | 6 841 513 | 6 297 954 | 6 227 303 | 6 975 000 |
| Egenkapital | 5 646 533 | 9 308 280 | 9 061 145 | 9 593 431 | 7 874 338 | 8 592 648 | 8 236 887 | 7 250 631 | 7 536 761 | 6 379 451 | 6 032 605 | 5 609 648 | 4 083 000 |
| Sum gjeld | 7 621 484 | 10 516 838 | 15 187 806 | 14 000 924 | 6 962 240 | 3 461 960 | 2 674 724 | 506 362 | 551 370 | 462 062 | 265 349 | 617 655 | 2 892 000 |
| Kortsiktig gjeld | 7 621 484 | — | — | — | 6 962 240 | 3 461 960 | 2 674 724 | 506 362 | 551 370 | 462 062 | 228 044 | 617 655 | 2 428 000 |
| Egenkapitalandel | 42,6 % | 47 % | 37,4 % | 40,7 % | 53,1 % | 71,3 % | 75,5 % | 93,5 % | 93,2 % | 93,2 % | 95,8 % | 90,1 % | 58,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.