TANDLÆGE KIM THORNGAARD ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | 886 404 | 694 188 | 321 194 | 569 453 | 566 724 | 291 327 | 658 893 | −17 384 | 126 935 | 205 316 |
| Resultat før skatt | −271 690 | −511 065 | 3 339 707 | −199 158 | 848 842 | 680 418 | 310 864 | 555 424 | 569 226 | 296 594 | 667 001 | 1 181 | 127 813 | 219 455 |
| Årsresultat | −271 690 | −484 258 | 2 577 654 | −178 195 | 660 688 | 529 244 | 241 526 | 432 311 | 442 521 | 229 793 | 511 311 | −662 | 94 565 | 162 766 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 5 123 402 | 5 726 985 | 7 394 008 | 4 294 544 | 4 872 114 | 4 454 066 | 3 734 271 | 3 717 712 | 3 575 786 | 3 361 463 | 3 241 444 | 2 726 408 | 2 850 433 | 3 198 668 |
| Egenkapital | 5 019 355 | 5 426 045 | 6 032 304 | 3 572 450 | 3 865 047 | 3 317 359 | 2 898 716 | 2 765 190 | 2 438 679 | 2 396 159 | 2 266 166 | 1 853 255 | 1 950 517 | 1 952 552 |
| Sum gjeld | 104 047 | 300 940 | 1 361 704 | 722 094 | 1 007 067 | 1 136 707 | 835 555 | 952 522 | 1 137 106 | 965 304 | 975 278 | 873 153 | 899 916 | 1 246 115 |
| Kortsiktig gjeld | 104 047 | 114 721 | — | 490 600 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 98 % | 94,7 % | 81,6 % | 83,2 % | 79,3 % | 74,5 % | 77,6 % | 74,4 % | 68,2 % | 71,3 % | 69,9 % | 68 % | 68,4 % | 61 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.