LADUCO INDUSTRILAKERERI A/S
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 793 166 | 381 443 | 603 971 | 1 163 985 | 497 499 | 797 483 | 405 759 | 502 456 | −946 318 | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 783 761 | 449 194 | 534 218 | 1 166 458 | 497 480 | 811 736 | 405 929 | 500 062 | −945 907 | −318 928 | −53 325 | −179 371 | −21 670 | −1 253 000 |
| Årsresultat | 611 315 | 348 222 | 416 706 | 909 851 | 377 108 | 614 452 | 316 575 | 389 967 | −737 825 | 34 938 | 132 575 | −179 371 | −21 670 | −1 253 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 568 253 | 3 553 740 | 5 007 900 | 4 309 391 | 4 352 311 | 4 145 912 | 2 996 909 | 3 091 803 | 3 092 303 | 3 560 888 | 3 313 135 | 2 791 888 | 3 602 822 | 2 816 000 |
| Egenkapital | 1 586 709 | 1 975 394 | 3 127 172 | 2 860 466 | 1 950 615 | 1 573 507 | 940 465 | 623 890 | 233 923 | 971 747 | 931 809 | 140 134 | 319 506 | 341 000 |
| Sum gjeld | 1 981 544 | 1 578 346 | 1 880 728 | 1 448 925 | 2 401 696 | 2 572 405 | 2 056 444 | 2 467 913 | 2 858 380 | 2 589 141 | 2 381 326 | 2 651 754 | 3 283 316 | 2 475 000 |
| Kortsiktig gjeld | 1 981 544 | — | — | — | — | — | — | — | 2 858 380 | 2 589 141 | 2 381 326 | 2 651 754 | 3 283 316 | 2 475 000 |
| Egenkapitalandel | 44,5 % | 55,6 % | 62,4 % | 66,4 % | 44,8 % | 38 % | 31,4 % | 20,2 % | 7,6 % | 27,3 % | 28,1 % | 5 % | 8,9 % | 12,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.