Holst design & projekt ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 50 161 | 174 050 | 138 470 | 172 850 | 211 529 | 96 855 | 40 901 | 35 063 | 119 630 | 64 067 | 83 294 | 43 570 | 48 747 | 4 700 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −812 | 23 803 | 1 273 | −352 | 519 | 1 201 | 338 | 6 425 | −19 121 | 3 764 | 8 346 | −19 310 | 8 107 | −13 215 |
| Resultat før skatt | −812 | 23 803 | 1 273 | −536 | 460 | 1 201 | 338 | 6 425 | −19 121 | 3 764 | 8 346 | −19 310 | 8 107 | −13 215 |
| Årsresultat | −812 | 23 803 | 1 273 | −536 | 460 | 1 201 | 338 | 6 425 | −19 121 | 3 764 | 8 346 | −19 310 | 8 107 | −13 215 |
| Driftsmargin | — | 13,7 % | 0,9 % | −0,2 % | 0,2 % | — | — | — | −16 % | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | 13,7 % | 0,9 % | −0,3 % | 0,2 % | — | — | — | −16 % | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 211 965 | 183 548 | 174 230 | 207 318 | 232 073 | 227 410 | 207 460 | 200 808 | 217 381 | 239 101 | 246 798 | 237 152 | 234 882 | 219 084 |
| Egenkapital | 211 707 | 183 217 | 174 168 | 207 318 | 232 073 | 227 410 | 207 460 | 200 808 | 217 381 | 239 101 | 246 798 | 237 152 | 234 882 | 219 084 |
| Sum gjeld | 258 | 331 | 62 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Kortsiktig gjeld | 258 | 331 | 62 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 99,8 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.