MW HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −10 000 | −8 125 | −7 500 | −5 000 | −7 000 | −5 000 | −5 000 | −6 250 | −6 000 | −5 625 | −5 625 | −5 000 | −3 750 |
| Resultat før skatt | 696 616 | 255 528 | −869 595 | 3 046 657 | 2 309 437 | 816 684 | 1 332 437 | 807 319 | 399 961 | 735 932 | 863 672 | 719 737 | 545 019 |
| Årsresultat | 685 770 | 255 528 | −869 595 | 3 046 657 | 2 309 437 | 816 684 | 1 332 437 | 807 319 | 399 961 | 735 932 | −863 672 | −719 737 | −545 019 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 12 365 703 | 11 800 381 | 11 663 289 | 13 092 837 | 9 805 423 | 7 226 768 | 6 868 958 | 5 451 366 | 4 348 398 | 4 177 074 | 3 508 696 | 2 709 492 | 2 051 968 |
| Egenkapital | 12 252 245 | 11 701 475 | 11 567 947 | 13 001 340 | 9 799 423 | 7 222 768 | 6 864 958 | 5 447 366 | 4 344 398 | 4 173 074 | 3 437 142 | 2 573 470 | 1 853 733 |
| Sum gjeld | 113 458 | 98 906 | 95 342 | 91 497 | 6 000 | 4 000 | 4 000 | 4 000 | 4 000 | 4 000 | 71 554 | 136 022 | 198 235 |
| Kortsiktig gjeld | 113 458 | 98 906 | 95 342 | 91 497 | 6 000 | 4 000 | 4 000 | 4 000 | 4 000 | 4 000 | 71 554 | 136 022 | 198 235 |
| Egenkapitalandel | 99,1 % | 99,2 % | 99,2 % | 99,3 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 98 % | 95 % | 90,3 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.