DAN RASMUSSEN VVS HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | 96 793 | 12 399 | 11 948 | 11 689 | −34 151 | −23 239 | −12 125 | — | — | −10 625 | −13 488 | −10 075 | −7 000 |
| Resultat før skatt | 640 675 | 157 004 | 250 097 | −395 585 | 211 271 | 141 141 | 373 825 | 436 890 | 182 535 | 39 861 | 340 976 | 387 014 | 122 278 | 164 858 |
| Årsresultat | 629 917 | 155 684 | 239 713 | −404 611 | 190 877 | 142 432 | 345 400 | 438 933 | 184 780 | 42 381 | 347 110 | 392 640 | 124 985 | 165 883 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 816 759 | 3 203 955 | 4 698 084 | 4 480 788 | 5 063 090 | 5 083 607 | 4 980 319 | 3 201 228 | 2 867 687 | 2 786 307 | 2 904 514 | 2 827 484 | 2 419 573 | 2 315 794 |
| Egenkapital | 3 667 807 | 3 172 890 | 3 139 206 | 3 017 293 | 3 536 304 | 3 458 427 | 3 426 595 | 3 189 195 | 2 856 062 | 2 774 682 | 2 833 501 | 2 586 191 | 2 291 951 | 2 262 966 |
| Sum gjeld | 148 952 | 31 065 | 1 558 878 | 1 463 495 | 1 526 786 | 1 625 180 | 1 553 724 | 12 033 | 11 625 | 11 625 | 71 013 | 241 293 | 127 622 | 52 828 |
| Kortsiktig gjeld | 148 952 | 31 065 | 118 878 | 23 495 | 86 786 | 185 180 | 113 724 | 12 033 | 11 625 | 11 625 | 71 013 | 241 293 | 127 622 | 52 828 |
| Egenkapitalandel | 96,1 % | 99 % | 66,8 % | 67,3 % | 69,8 % | 68 % | 68,8 % | 99,6 % | 99,6 % | 99,6 % | 97,6 % | 91,5 % | 94,7 % | 97,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.