KIRONI IT ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −41 949 | −29 277 | −34 737 | −21 168 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 2 637 068 | 1 041 172 | −175 334 | 577 366 | 6 336 080 | 1 009 482 | 738 322 | 492 591 | 968 612 | 705 004 | 681 425 | — | — | — |
| Årsresultat | 2 377 292 | 986 436 | −199 104 | 577 242 | 6 214 389 | 935 430 | 672 192 | 534 956 | 945 358 | 673 984 | 655 669 | 538 489 | 256 927 | 227 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 13 837 923 | 12 242 484 | 11 756 047 | 12 955 183 | 12 983 414 | 6 803 157 | 5 919 937 | 5 330 899 | 4 885 943 | 4 027 720 | 3 448 854 | 2 899 510 | 2 438 480 | 2 262 000 |
| Egenkapital | 13 619 776 | 12 242 484 | 11 756 047 | 12 955 152 | 12 877 910 | 6 748 521 | 5 908 091 | 5 330 899 | 4 885 943 | 4 020 586 | 3 447 802 | 2 861 133 | 2 421 044 | 2 262 000 |
| Sum gjeld | 218 147 | — | 0 | 31 | 105 504 | 54 636 | 11 846 | — | 0 | 7 134 | 1 052 | 38 377 | 17 436 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 218 147 | — | 0 | 31 | 105 504 | 54 636 | 11 846 | — | 0 | 7 134 | 1 052 | 38 377 | 17 436 | 0 |
| Egenkapitalandel | 98,4 % | 100 % | 100 % | 100 % | 99,2 % | 99,2 % | 99,8 % | 100 % | 100 % | 99,8 % | 100 % | 98,7 % | 99,3 % | 100 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.