ABILDHAUGES FYSIOTERAPI & TRÆNING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−1 067 999 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −133 389 | −1 270 487 | 238 562 | −762 477 | — | −86 518 | 594 673 | 201 298 | −316 474 | −280 378 | 990 759 | −26 610 | 8 691 |
| Resultat før skatt | −218 175 | −1 293 424 | 234 991 | −795 881 | 638 315 | −138 860 | 575 846 | 141 959 | −389 462 | −302 287 | 972 328 | −48 505 | −6 500 |
| Årsresultat | −218 175 | −1 393 424 | 350 991 | −796 609 | 494 488 | −112 009 | 445 564 | 106 325 | −304 997 | −242 989 | 758 346 | −37 982 | −68 003 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 773 608 | 2 227 256 | 2 270 114 | 2 268 577 | 4 288 174 | 3 339 128 | 2 317 278 | 2 392 154 | 2 687 238 | 2 944 084 | 2 164 436 | 1 855 635 | 1 500 452 |
| Egenkapital | −1 067 999 | −849 824 | 683 600 | 332 608 | 1 129 217 | 634 729 | 946 738 | 501 174 | 394 848 | 699 845 | 942 834 | 384 488 | 422 470 |
| Sum gjeld | 2 841 607 | 3 077 080 | 1 586 514 | 1 935 969 | 3 158 957 | 2 704 399 | 1 370 540 | 1 890 980 | 2 292 390 | 2 244 239 | 1 221 602 | 1 471 147 | 1 077 982 |
| Kortsiktig gjeld | 2 526 103 | 3 077 080 | 1 586 514 | 1 935 969 | 3 158 957 | 2 704 399 | 1 370 540 | 1 890 980 | 2 292 390 | 2 244 239 | 1 221 602 | 1 471 147 | 1 077 982 |
| Egenkapitalandel | −60,2 % | −38,2 % | 30,1 % | 14,7 % | 26,3 % | 19 % | 40,9 % | 21 % | 14,7 % | 23,8 % | 43,6 % | 20,7 % | 28,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.